Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

 

1. Czy mogę szablon/wtyczkę instalować na dowolnej ilości stron?

Tak, nie jesteś w żaden sposób ograniczony ilością stron

2. Czy mogę używać szablon/wtyczkę do celów komercyjnych.

Tak, możesz używać pobrane od nas pliki do tworzenia stron firmowych czy też sklepów internetowych

3. Czy pliki są bezpieczne?

Tak, zostały pobrane bezpośrednio od dystrybutorów. Możesz samodzielnie sprawdzić każdy produkt pobrany z naszej witryny i upewnić się, że nasze pliki są bezpieczne. Użyj do tego np. wtyczek Wordfence, Acunetix WP Security, Sucuri Security, Antivirus, usługa VirusTotal lub skaner Aibolit.

4. Jak długo mogę korzystać z pobranych wtyczek i szablonów?

Nie ma żadnych ograniczeń czasowych. Należą one do Ciebie już na zawsze.

5. Jak wygląda aktualizacja pobranych plików?

W każdym opisie produktu po prawej stronie znajdziesz informację o jego wersji. Jeżeli jest dostępna jego nowa wersja, wystarczy że się zalogujesz na swoje konto.

6. Czy otrzymam klucz?

Nie sprzedajemy kluczy. Pliki bez klucza posiadają swoją funkcjonalność z zastrzeżeniem braku automatycznej aktualizacji i możliwości połączenia się z serwerem producenta. W niektórych przypadkach pliki mogły być edytowane przez dystrybutora plików w celu poprawienia ich funkcjonalności. Może się zdarzyć, że jakaś opcja/biblioteka może nie być dostępna. Jeżeli potrzebujesz automatycznej aktualizacji lub/i wsparcia technicznego, musisz zakupić produkt wprost u producenta./p>

7 Czy otrzymam fakturę?

Tak, fakturę otrzymasz na podany w zamówieniu mail. Wystarczy zaznaczyć chęć jej otrzymania w formularzu podczas składania zamówienia.